Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najbliższy spot- Info w ostatnich postach

 

SPOTY WROCŁAWSKIE: Co, gdzie, jak

 

 

fimDkPo.jpg

Tymczasowo restauracja Orle Gniazdo ul. Macieja Przybyły. Info w ostatnich postach i na FB

Spoty wrocławskie odbywają się w każdą niedzielę
od 17:00 na ul. Wejherowskiej (pod mostem milenijnym) obok hali sportowej
ORBITA


Współrzędne GPS:


51,131269 ° 16,987095 °
51°07'52,6'' 16°59'13,5''

DOJAZD:
Od centrum jedziesz ul. Legnicką - skręcasz w Wejherowską,
przecinasz Popowicką jadąc prosto ( dalej Wejherowska ),
skręcasz w pierwszy możliwy skręt w lewo i za chwile znów w lewo za żywopłot.
Jesteś na miejscu PARKING POD MOSTEM MILENIJNYM .


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NOWYCH

:good:

 

 

 

 

 

 

 

AUDI ASSISTANCE WROCŁAW :

 


AUDI ASSISTANCE WROCŁAW :


krystian503394 669 899 374 - Kamieniec Wrocławski, Jelcz-Laskowice (Krystian)
nelson 792 486 472 - śródmieście / Fabryczna (Damian)
qrczak91 608 804 832 - południe Wroclawia (Tomek)
szczuraz 504 330 885- Wrocław Lotnisko, Fabryczna, Wrocław Zachód (A8/A4) (Maciek)
kylomc 607 477 022 - północ Wrocławia (Krzysiek)
chopin 514 901 003 - południe Wroclawia (Michał)
nitroo 693 446 299 - południe Wrocławia (Damian)

Spartan_Wroc 531 317 024 - Północ Wrocławia / Trzebnica (Arek)

Rogigor  793 669 002  Stabłowice, zachód Wrocławia (Igor)

AlexDLU 505 504 Pińć osiem sześć Lubin +15km (Aleksander)

 

Zobacz więcej:

Edytowane przez szczuraz
Aktualizacja

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam alles :a4fan:

Why tak pusto tutaj??

Was is das??

Opublikowano

kurde czemu tak daleko ;)

kiedyś pod pocztą główną było pusto w tygodniu roboczym już o 19 - jak teraz nie wiem, to środek miasta ;)

Kiedys wreszcie musze się przejechac w niedzielę na spocika, ale na razie jak nie auto, to remoncik albo do roboty zbierać się trzeba np. ;)

Opublikowano

Jak daleko przeciez to rzut beretem od poczty :wink: Nie kazdemu dogodzisz, ja mam dalej tam napewno niz Ty :lol:

Opublikowano

mówisz :) - dla mnei aktualnie to drugi koniec miasta ;).

W przyszłości może będzie bliżej ;)

Dziś ktoś się zapowiada na pobyt - ja moge wpaśc na chwileczkę wreszcie :)

Opublikowano

Jeśli termin mi spasuje, to mogę jechać.

Na pewno odpada 25-27 maj, bo wtedy jest Audi-Treffen w Kronach.

Opublikowano

w tym okresie to ja mam sesję... . Nie ma szans.

Opublikowano

Przypominam o jutrzejszym cotygodniowym spocie :bicz:

Opublikowano
Przypominam o jutrzejszym cotygodniowym spocie :bicz:

Tak jest, ja bede :lol::lol: :twisted: Sprinter wez .... wiesz co :wink:

Opublikowano
Przypominam o jutrzejszym cotygodniowym spocie :bicz:

Tak jest, ja bede :lol::lol: :twisted: Sprinter wez .... wiesz co :wink:

Zapomnij :twisted:

Opublikowano

Hehe, wez wez :lol: I zapraszamy innych, nowych starych na spocik !! :twisted:

Opublikowano

Zapraszamy :lol:

Opublikowano

sie zobaczy jak bedzie ze zdrowkiem bo teraz fatality :frown:

Opublikowano
Zapomnij :twisted:

:lol::lol::lol:

Opublikowano

I po spociku, nawet duzoo ludzi, niedlugo beda fotki , wszystkie fotki, filmy ze spocikow/zlocikow Wroclawskich na stronie :

http://audi.eurowroc.com/ :lol:

Opublikowano

Spocik się odbył, frekwencja dopisała, sporo aut, dużo ciekawostek, śmiechu i fotek, jedzenie po części parkingowej bardzo dobre. Rozeszliśmy się syci i uśmiechnięci :wink:

Reszta do zobaczenia w fotorelacji.

galeryjka

Ci co nie byli niech żałują :exclaim:

Opublikowano

bylo git.

pozdrowienia dla uczestnikow.

Opublikowano

I kolejne nowe fotki z wczorajszego spociku :twisted:

klik

Opublikowano

Miejsce super, data tez ok, jak bede mogl pojezdzic na Quadzie to przyjade :twisted: :twisted: :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.